SAMSON Strip-Till byl vyroben pro přesné umístění rané suspenze. Strip-Till je k dispozici ve dvou verzích - 6 a 8 řad. Obě fungují stejným způsobem; přední kotouč Strip-Till s diskem nejprve prořízne půdu. Dvě čisticí kola účinně odstraňují veškerý rostlinný materiál v oblasti zpracování půdy a jedinečná konstrukce s parabolickými kotouči zvedá půdu a vytváří v půdě otvor ve tvaru písmene "V" s dostatečným prostorem pro aplikaci suspenze. Trysky umístí suspenzi do dvou linií. Disk potom vyrovná a znovu uzavře povrch půdy a balicí kotouče závěrečně zpevní půdu .

Strip-Till_blog

Přesné umístění kejdy s novým SAMSON Strip-Till nejen snižuje množství požitého hnojiva, ale také vám poskytuje účinný nástroj, který vyhovuje novému nařízení o aplikaci fosforu a udržuje vysoký výnos.

Popis
  1. Přední válec s kotoučem a koly na úpravu půdy
  2. Kultivační hvězdicová kola s nastavitelnou hloubkou zpracování
  3. Parabolický nůž
  4. Dvě aplikační koncovky s možností nastavení vzdáleností odstupu
  5. Zavírací disky
  6. Zhutňovací kola
  7. Paralelogramové spojení s nosným rámem
  8. Pojistný válec proti nájezdu na překážku
  9. Hydraulický válec zdvihu
Aplikace
Kultivace
Paralelogram

V důsledku právních předpisů prostřednictvím dusičnanových směrnic, rámcových směrnic o vodě atd. si distribuce fosforu v hnojivech získává významně větší pozornost. Některé evropské země a regiony mají právní předpisy omezující hnojení fosforem. To má dopad na množství fosforu dostupného na každé farmě, proto má startovací hnojivo pro kukuřici z přírodních zdrojů vysoké výhody. Přesná aplikace kaše jako počátečního hnojiva pro kukuřici v Dánsku a Německu prokázala vyšší veřejné výnosy.

Pružinou tlumená kola odvádějí zbytky z předchozích plodin pryč z lůžka. Díky tomu jsou výhody produktu SAMSON Strip-Till přínosné a zabraňují vysoušení a zahřívání půdy, snižují tlak plevele a eliminují potřebu konvenčního zpracování půdy.

Nezávislé hydraulické zavěšení aplikátoru zaručuje přesnou a robustní kontrolu hloubky u každé řady. To má velký vliv na vynikající přesnost distribuce aplikátoru Strip-Till. Kromě toho jsou všechny řady zvedány a spouštěny automaticky na souvrati, když jsou namontovány na cisterny SAMSON, což zajišťuje vysokou světlou výšku na souvrati i v transportním režimu.

Technické parametry

Strip-Till 6
Strip-Till 8

Pracovní záběr - 4,5m
Transportní šířka - 3m
Transportní výška - 3,2m
Počet řádků - 6
Požadovaný výkon - 25-35 hp/řádek
Váha - 3000kg

Pracovní záběr - 6m
Transportní šířka - 3m
Transportní výška - 3,2m
Počet řádků - 8
Požadovaný výkon - 25-35 hp/řádek
Váha - 3800kg