Jsme TOPAGRI

Společnost TOPAGRI s.r.o. se sídlem v Berouně byla založena 22. března. 2006. Hlavní činností je dovoz zemědělské a lesnické techniky a její prodej prostřednictvím sítě smluvních partnerů koncovým zákazníkům v České republice.
TOPAGRI je zástupcem finského výrobce traktorů Valtra. Valtra Unlimited nabízí zcela jedinečný způsob, jakým specifikovat váš vlastní traktor. Vše, co chcete a jak se vám to líbí. Dovážené traktory se uplatňují nejen v zemědělství, ale také v lesnictví a komunálním sektoru.

Mapa partnerů

Naše značky

Z důvodu doplnění sortimentu společnost v roce 2008 navázala spolupráci s německým výrobcem lesní techniky Pfanzelt Maschinenbau a finským výrobcem lesní techniky společností Junkkari. Od roku 2010 patří mezi dovážené stroje frézy značky Prinoth.

Produkty

Co v našem sortimentu dále najdete

Nejčerstvějšími přírůstky mezi dováženými stroji jsou cisterny a rozmetadla Samson a speciální samosběrací přepravníky válcových balíků společně s kleštěmi na manipulaci a dělení balíků irské značky Keltec. Dále dovážíme značky Balfor, BMF, FMG, Hatzenbichler, JAK, Jappa, McConnel, Müthing, Niubo, Prinoth, Robust a v neposlední řadě Vandaele.


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a my se Vám ozveme.