uvodni-11

Společnost Vandaele byla založena na počátku devadesátých let, kdy byla původní společnost „Vandaele Brothers“, která byla založená v roce 1966 Rolandem a Robertem Vandaele, rozdělena kvůli příliš široké škále aktivit. „Vandaele Brothers“ byli velmi populární již od poloviny šedesátých let jako jedna z prvních společností, kde vyráběli sekačky na zeleň pro státní a komunální správy. V polovině osmdesátých let přidala Vandaele do svého sortimentu profesionální štěpkovače, další segment, ve kterém společnost dosáhla absolutního vrcholu.

štěpkovač

Vandaele posiluje svoji přítomnost na belgickém trhu založením společnosti Vandaco ve městě Ciney v roce 1989. O 10 let později byla tato společnost rozšířena a kompletně modernizována. Pobočka Oostrozebeke má asi 8000 m² a sídlí zde kanceláře, výrobní oddělení, servisní středisko a sklad. Vandaco má asi 2000 m² a sídlí zde kanceláře, servis a sklad.

rameno

Díky obrovskému know-how a zkušenostem, které vznikly v posledních desetiletích, je Vandaele schopna dokonale předvídat neustále se měnící potřeby zákazníků. Výhoda vnitropodnikové výroby zajišťuje, že speciální konstrukce lze snadno dodat na základě jednoduchého požadavku zákazníka.

Výrobky Vandaele jsou známé svou vysokou kvalitou, uživatelskou přívětivostí a trvanlivostí. Vandaele je společnost s certifikací ISO a má evropskou homologaci pro přívěsy (COC). Produkty Vandaele se nyní nachází ve více než 30 zemích světa.