Kartáče_úvod

ZAMETACÍ KARTÁČE

Zametací kartáče firmy VanDaele slouží k mechanickému odstranění plevelů z ulic, chodníků, obrubníků, cyklostezek atd. Na výběr mezi 2 různými kartáči: kuželovitým kartáčem s vertikální osou rotace nebo válcovým kartáčem s horizontální osou rotace. Oba kartáče lze namontovat na stejný rám. Boční posuv až 160 cm. Hydraulicky nastavitelné opěrné kolečko. K dispozici také menší varianta pro malotraktory. Zametací kartáč VanDaele MEGA OKG je vhodný pro montáž na velká příkopová ramena nebo na rameno rypadla.

Jedná se o těžký válcový kartáč široký 60 cm, který je tvořen mohutnými ocelovými štětinami. Kartáčové segmenty jsou snadno vyměnitelné. Ideální pro odstraňování plevelů z těžko dostupných míst.

Kartáče_2
Kartáče_1

SNĚŽNÉ RADLICE

Pro zimní údržbu nabízí VanDaele dva druhy radlic (SB a LST) a dva stroje pro rozhoz posypového materiálu.

Řada radlic SB je k dispozici ve třech variantách se záběrem 2,09m, 2,4m nebo 2,8m. Každá radlice je vybavena dvěma opěrnými koly a červenými vlaječkami na okrajích.

Radlice_SB_1
Radlice_SB_2

Řada radlic LST je tvořena ocelovou deskou s gumovou čepelí. Radlic mají mechanicky nastavitelný úhel. Mechanické jištění radlic proti nárazu na překážku pomocí pružin. Řada LST má záběr 1,25m nebo 1,4m.

Radlice_LST_1
Radlice_LST_2

POSYPOVÉ VLEKY

Posypový vlek GLG2000 pro rozmetání soli je stroj nesený na jednonápravovém podvozku s kapacitou 2000l. Pohon je zajišťován vývodovým hřídelem s 540 ot/min. Vyprazdňování je prováděno pomocí šnekového dopravníku. Šířku rozhozu a množství rozhazovaného materiálu lze ručně nastavit. Ochranný rošt s oky 40x40mm.

Posyp_GLG2000_1

CL300 je malý, vlečný posypovač s obsahem 300 litrů. Má výškově nastavitelné tažné zařízení s tažným okem pro agregaci s tažným vozem. Šířku rozhozu a množství soli lze nastavit ručně. Šířku rozhozu lze nastavit v rozmezí 2 – 6m. Nádoba na sůl je pozinkovaná a je vybavena míchadlem. Ochranná mřížka je umístěna na horní části zásobníku. Osvětlení pomocí 7-pólové zástrčky.

Posyp_CL300_1

Chcete zaslat nabídku?