Valtra-Italia-group-2622_bez loga_WEB_885x276

Finský výrobce Valtra vyrábí traktory od roku 1951, ale kořeny společnosti se datují  až do 19. století. Dnešní traktory Valtra představují vyvrcholení dvou tradic: finského Valmetu a švédského Volvo BM, které je odnoží Eskilstuna Mekaniska Werkstad, které založil Theofron Munktell v roce 1832. Od svých prvních dnů prošel Valmet obrovskou změnou a rozvojem; nejen ve svém názvu změny z Valmet a ValtraValmet na Valtra, ale také na inovaci produktů a služeb. Valtra neustále klade velký důraz na ochranu životního prostředí a našich přírodních stanovišť. Od výrobních zařízení až po vývoj nových produktových vlastností. Od roku 2018 používáme ve všech vysokozdvižných vozidlech v továrně Valtra Suolahti naftu z obnovitelných zdrojů
Neste MY Diesel.

valtra-history-valmet-tractor-1955-800
valtra-tractor-white-t-series-about-valtra-800

Společnost Valtra vyvíjí a vyrábí traktory Valtra, založené na drsných severských kořenech. Traktory, které jsou uznávány pro snadné používání, spolehlivost a univerzálnost. Každý traktor je speciálně navržen tak, aby splňoval individuální potřeby zákazníků a byl vyroben tak, aby vydržel nejdrsnější klima a poskytoval nejvyšší úroveň výkonu v nejtěžších pracovních podmínkách. Finská továrna Valtra se nachází v Suolahti, v centrální oblasti. Výrobní komplex zahrnuje montážní a přepravní zařízení, vývojové centrum, Valtra Unlimited Studio, sklad náhradních dílů a servisní centrum a návštěvní zákaznické centrum - Atrium.

V zákaznickém studiu Valtra UNLIMITED vám můžeme traktor přizpůsobit individuálním potřebám. Studio dokáže veškeré příslušenství a vybavení, které není dostupné přímo ze sériové výroby, převést do normálního výrobního procesu. Bez ohledu na to, zda hledáte traktor pro údržbu silnic, lesní práce nebo komunální úkoly, nebo zda potřebujete specifické funkce pro hospodaření  na farmách či dokonce pro obranné a vojenské účely, ve Valtra Unlimited sestavíme pracovní stroj pro vás. Na všechno příslušenství a výbavu ze studia Valtra Unlimited se vztahuje záruka výrobce, poskytujeme na ně servis a dodáváme pro ně i náhradní díly. Záleží pouze na Vás, co od Vašeho traktoru budete očekávat.

T234_Nokia_Versu_13_115553
Valtra_SMART_MaxConf_HiRes_2_134735

Oceněná multifunkční loketní opěrka Valtra SmartTouch a uživatelské rozhraní zvyšují použitelnost traktoru. Ovládání opěrky je intuitivnější, než u vašeho chytrého telefonu. Zvláštní pozornost jsme věnovali ergonomii, uživatelskému pohodlí, snadnému používání a přehlednosti. Na loketní opěrce jsou veškeré ovládací prvky logicky uspořádány. Nastavení jsou snadno přístupná pomocí dvojitého poklepání nebo přetažení prstem a veškerá technologie je integrována do nového a snadno použitelného formátu. Nová loketní opěrka Valtra SmartTouch a uživatelské rozhraní získaly ocenění RedDot 2017 Award a iF Design 2018 Awards, které patří mezi nejprestižnější ocenění za design.

valtra-map-930x342