Funkční a spolehlivé traktory Valtra série N 5. generace vám usnadní a zpříjemní pracovní den. Vše je navrženo s ohledem na maximální pohodlí, ergonomii a výhled řidiče. Díky tomu je řízení a ovládání traktoru potěšením. Chytrý a uživatelsky přívětivý display na A sloupku zobrazuje všechny potřebné informace.

Svůj traktor Valtra série N si nechte přizpůsobit díky Valtra Unlimited, pořiďte si čelní nakladač namontovaný přímo ve výrobě, nebo si vyberte ze širokého spektra doplňkové výbavy, kterou potřebujete pro vaši práci. Můžeme vám vyrobit váš víceúčelový stroj přesně podle vašich požadavků – cokoliv chcete a potřebujete.

valtra-n-series-tractor-5th-gen-studio-800-450
KVALITA, KTEROU UVIDÍTE, ALE NEUSLYŠÍTE
NEPRACUJTE TVRDĚJI. PRACUJTE CHYTŘEJI.
valtra-n-series-tractor-technology-pro-option-package-hero-800-450
valtra-n-series-tractor-comfort-pro-option-package-hero-800-450

Nová loketní opěrka Valtra SmartTouch se vyznačuje snadno použitelným rozhraním, které zajistí ještě vyšší produktivitu traktoru. S 9-ti palcovovou dotykovou obrazovkou, inteligentní víceúčelovou pákou pohonu, novým hydraulickým joystickem s živou třetí funkcí a plně integrovanou technologií SmartTouch bude vaše práce snazší a mnohem zajímavější při ovládání pracovního stroje. Ergonomický a funkční design. Jedinečný požitek z jízdy. Ovladač pro jízdu dopředu/dozadu na páce pohonu. Dvě programovatelná paměťová tlačítka pro jakýkoli režim nebo operace (např. U-Pilot pro ovládání na souvrati). Dvě lineární páky k ovládání hydrauliky, co vše a mnohem dalšího umí nová loketní opěrka zjistíte na Valtra SmartTouch.

Valtra_SMART_MaxConf_HiRes_2_134735

Čtyři typy převodovek HiTechActiveVersu, a Direct nabízí správnou volbu pro každého zákazníka a pro všechny druhy vykonávaných prací. Série N používá spolehlivé čtyřválcové motory AGCO Power o objemu 4,4 l nebo 4,9 l s technologií SCR. Optimalizované turbodmychadlo a funkce jako EcoPower, SigmaPower a mnoho dalších snižují spotřebu paliva hodnoty emisí přičemž je zachován vysoký výkon.

Model Koní kW NM Active Versu Direct HiTech
N135 135 99 620 ✔ ✔ ✔ ✔
N155e ECO  155 114 700 ✔ ✔ ✔ ✔
N155e STD  155 114 660 ✔ ✔ ✔ ✔
N175 165 121 800 ✔ ✔ ✔ ✔

Prospekt ke stažení

Více na stránkách výrobce

Chcete zaslat nabídku?