Samson1

Všechna rozmetadla Samson jsou vyrobena z vysokopevnostní oceli DOMEX, tím je zajištěna dlouhá životnost, a přitom je hmotnost rozmetadla nižší jak u konkurenčních značek. Tím dosáhneme, že při stejném objemu korby máme vyšší užitečnou hmotnost než konkurence. V základní výbavě je i odpružení oje. Mezi technické speciality patří i uložení rozmetacích válců v pryžových silenblocích. Tímto technickým řešením je chráněné celé rozmetací ústrojí včetně převodovky před nárazy od kamenů, betonu a dalších materiálů, které se aplikovaném materiálu objevují.

SP Serie

Řada SP je nejznámější řada rozmetadel firmy SAMSON. Vyznačuje se nekompromisní kvalitou. Série se skládá ze čtyř modelů s kapacitou 9, 11, 12 a 15 metrů krychlových, které nabízejí maximální univerzálnost.

FLEX Série

Řada rozmetadel FLEX je určena pro profesionální uživatele s vysokými nároky na spolehlivost a nízké náklady na údržbu stroje. Rozmetadlo je k dispozici ve verzích FLEX16, FLEX19, FLEX20 a FLEX23.

FLEX II Série

Řada FLEX II staví na všech dobrých vlastnostech známé řady SAMSON FLEX a dále je zde několik nových vylepšení a které poskytují mnoho možností pro aplikaci při precizním zemědělství.

Dvojitý plochý článkový řetěz zajišťuje pravidelné podávání materiálu do rozmetacího zařízení. Řetěz je vyroben z vysoce pevné oceli a je poháněn silným motorem. Pohon je možný v obou směrech. Řetězové články jsou extrémně odolné proti opotřebení, s impozantní dlouhou životností a nízkými náklady na údržbu. Samočisticí nosiče ve tvaru písmene L pokrývají 95% spodní plochy korby. Automatické hydraulické napínáky vždy zajišťují, že napětí je vhodné pro rozmetaný materiál, čímž se prodlužuje životnost řetězu. Snadnost použití a regulované napětí zaručuje nízké náklady na údržbu s vysokou odolností proti opotřebení a opotřebení.

Podávací řetez
Dvojitý_rotor

Společnost SAMSON AGRO přišla jako první na světě na trh s dvojitými vertikálními rotory, když investovala své zkušenosti do konstrukce zařízení pro optimální a rovnoměrné rozložení pevných organických hnojiv. Konstrukce rotorů umožňuje rozmetání od 4 až do 70 tun na hektar. To je založeno na jedinečné koncepci rotorů, přičemž gradient spirály v první dolní třetině je obrácen. Použitím výkonných mobilních deflektorů je materiál dokonale rozložen a minimalizován nežádoucí účinek vlivem větru. Tvarované a kroucené nože z kalené oceli také poskytují optimální odolnost proti opotřebení.

Na všechny rozmetadla SAMSON lze namontovat hydraulická zadní vrata. Hydraulická vrata jsou pozinkovaná a zamezují pádu převáženého materiálu během přepravy. Kromě toho tyto vrata fungují jako rozdělovací mechanismus při rozmetání rozmělněných a vysoce koncentrovaných materiálů. Další možností je připojení indikátoru úrovně materiálu uvnitř rozmetadla.

Hydraulická_vrata

Chcete zaslat nabídku?