Samson2

SÉRIE PG II

Kalové cisterny PG II byly vyvinuty pro profesionální uživatele zařízení pro aplikaci kejdy, kteří mají přísné požadavky na kapacitu, efektivitu, trvanlivost a spolehlivost strojů, ale také pro jejich snadnou obsluhu a údržbu. funkce, které budou trvat mnoho let do budoucna. Kalové cisterny PG II mají velmi jednoduchou, ale robustní konstrukci.

pgii_16-20

Volitelným doplňkem je hydraulické zavěšení na oje, které dokáže absorbovat otřesy, které se šíří do cisterny z traktoru. Nádrž je umístěna vodorovně na dvou průchozích silných profilech. Nádrž je také dodávána se třemi přepážkami proti přepětí pro lepší stabilitu i při přepravě menších nákladů. Tento typ konstrukce poskytuje velmi silný a stabilní tanker, který umožňuje rychlejší jízdu jak v terénu, tak na silnici, a tak usnadňuje a urychluje aplikaci kejdy.

V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ AKCE NA VÝBAVU CISTEREN. PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE.

sg28_high

SÉRIE SG

Kalové citerny SG jsou k dispozici ve dvou modelech, SG 23 s objemem nádrže 22,6 m³ a SG 28 s objemem nádrže 27,8 m³. Propojení pomocí husího krku v sérii SG byla vyvinuta pro přenos větší hmotnosti z plných nádrží na tažný traktor. Například s SG 28 v provozu s plnou nádrží je na 110 mm tažné kouli tažného traktoru přemístěno více než 10 tun hmotnosti.

Tažná síla traktoru je zvýšena, s vylepšeným rozložením hmotnosti traktoru a cisterny na kejdu v terénu. Stejně jako všechny cisternové cisterny SAMSON je i tanker SG velmi kompaktní. Nápravy jsou umístěny daleko dozadu, celá souprava je tedy z traktoru je snadno ovladatelná a je velmi agilní, i malé polní plochy lze tak dobře obsluhovat. Spojení husím krkem je výškově nastavitelné a může být proto snadno přizpůsobeno pro použití s různými traktory, kde je tažné zařízení umístěno v různých výškách.

Ovládací systém SlurryMaster6000 byl speciálně navržen pro kejdové cisterny SAMSON a je špičkovým nástrojem a výbornou pomůckou pro obsluhu soupravy. S přístrojem SlurryMaster6000 si řidič může vybrat řadu automatických funkcí, díky kterým je ovládání stroje naprosto jednoduché a velmi bezpečné. Systém SlurryMaster6000 používá systém CANBUS pro komunikaci mezi počítačem v kabině traktoru a cisternou. Jedná se o velmi bezpečný způsob komunikace, díky kterému je celý systém velmi přesný na obsluhu a zároveň snižuje počet kabelů potřebných v kabině.

Ovládání_cisterny
Hydraulická oj

Nastavitelná oj s hydraulickým odpružením kdy tažná oj absorbuje otřesy jak z traktoru, tak z přívěsu, což umožňuje ještě lepší a efektivnější jízdu. Také zvyšuje životnost cisterny, protože snižuje zatížení podvozku. Výška oje může být nastavena tak, aby bylo zajištěno, že spojení mezi traktorem a přívěsem bude vždy optimální. Když se cisterna plní, může být oj nastavena tak, aby nádrž zůstala ve vodorovné poloze, což umožňuje maximální naplnění nádrže. Pro vyprazdňování může být přední konec snížen, aby se zlepšil průtok do čerpadla na přední straně. Integrovaný hydraulický zvedák na oji umožňuje snadné připojení a odpojení při odstavení cisterny.

Všechny cisterny mohou být vybaveny hydraulickým ramenem čerpadla, které se může otáčet až o 114 ° na každou stranu cisterny. Kapacita čerpání je 8.000-11.000 L / min v závislosti na vybraném systému čerpadla *. Vhodné pro čerpání kejdy z betonové nádrže nebo pro čerpání z vyrovnávacích nádrží v poli do cisterny. To umožňuje, aby byla cisterna kejdy plně naplněna. Přebytečná kejda nebo pěna se vrátí do zásobníku, jakmile je cisterna zcela plná. Věž čerpadla lze přesně ovládat z terminálu SlurryMaster 6000 nebo jeho joysticku (volitelné příslušenství). Rameno čerpadla má teleskopickou funkci. Může dosáhnout hloubky 4 metrů pod úrovní tankeru.
* Všechny údaje týkající se průtoků čerpadel jsou založeny na normalizovaných průtocích vody.

Pohon kol

Hydraulický pohon kol s reverzní funkcí je také volitelným doplňkem. S hydraulickým pohonem kol lze přenášet přibližně 50 kW na pevnou nápravu cisterny. Ve velmi kopcovitém, nerovnoměrném terénu je hydraulický pohon SAMSON samozřejmou volbou pro optimální jízdu s lepší trakcí a menším prokluzem, což umožňuje jízdu za obtížnějších podmínek - například při jízdě do kopce pomocí vstřikovače trávníků.

Kalové cisterny řady SG mají standardně elektronické řízení kol. Trojitá náprava SG28 má elektronické řízení na přední i zadní nápravě, zatímco tandemová náprava SG 23 má elektronické řízení pouze na zadní nápravě.

Otočná kola

Chcete zaslat nabídku?