Aplikátory

Při rostoucích cenách minerálních hnojiv je stále výhodnější využívat aplikaci na pozemky pomocí aplikátorů agregovaných na cisternách Samson. Samson nabízí hadicové aplikátory o záběru 12 metrů až 30 metrů. Tyto hadicové aplikátory mohou být vybaveny antiodkapovým systémem ADS, který zabraňuje znečišťování životního prostředí.

SB_bezADS

SB SÉRIE BEZ ADS

Aplikační hadice SB se pohybují od 12 do 24 m pracovních šířek. Jsou k dispozici buď s pevnou pracovní šířkou nebo jako kombinovaná ramena s nastavitelnou šířkou.

SB_sADS

SBX SÉRIE S ADS

Některá ramena SB a SBX mají standardně ADS (Anti Drip System) a jsou k dispozici jako kombinovaná ramena s pracovní šířkou 16-30 m. Se systémem ADS, je znečištění silnice kejdou již minulostí.

SBX2

ŘADA SBX2

Ramena SBX2 mají standardně ADS (Anti Drip System) a jsou k dispozici jako kombinovaná ramena s pracovní šířkou 16-30 m. Se systémem ADS, je znečištění silnice kejdou již minulostí. Ramena SBX2 mají 2 distributory.

SHB4

SERIES SHB4

Ramena SHB4 36 m jsou postavena se čtyřmi distributory. Výložník SHB4 36 m je dodáván vždy jako rameno o délce 36 m, ale lze jej kombinovat ve čtyřech verzích s pracovním záběrem 20, 24, 30 a 36 metrů a různými velikostmi složení během přepravy.

V nabídce jsou i diskové aplikátory řady SD vhodné především do kukuřičných strnišť, kdy k zapravení slouží dvě řady disků, každý o průměru 510 mm a hloubkou zapravení 3 – 12 cm. Tyto jsou nabízeny o záběrech 5,6 a 7 metrů. Na trvalé travní porosty a na obilní strniště nabízí Samson talířové aplikátory řady TE o záběru 8 a 12 metrů a řadu TE o záběru 8 metrů. V nabídce má Samson i radličkové aplikátory řady CMX o záběru 6,1 dále 6,7 a také 8,6 metru. Nabídka aplikátoru je velmi široká a správná volba je zárukou úspory nákladů a vyšších výnosů.

sd

SÉRIE SD

SD bylo provedeno pro vstřikování kejdy do strniště s velkým množstvím rostlin na povrchu. Injektor SD je k dispozici v šířkách 5, 6 a 7 m.

te

SÉRIE TE

Injektory TE s řezačkou jsou vyvinuty pro vstřikování kejdy do trávy a polí s pěstitelskými plodinami na lehké nebo jílovité půdě. Je k dispozici v pracovní šířce 8m.

td12

SÉRIE TD

Díky pracovní šířce 8 nebo 12 m umožňuje TD aplikovat materiál, aniž by došlo ke snížení jeho kapacity. Jedná se o vybavení pro budoucí zemědělce orientující se na služby.

cm

SÉRIE CM

CM injektor pro černou zeminu je navržen tak, aby aplikoval suspenzi v poli strniště nebo v orné půdě a je k dispozici v pracovní šířce 6 a 7,5 m.

cmx

SÉRIE CMX

CMX aplikátor pro černou zeminu je navržen tak, aby zapravoval kejdu do těžšího strniště nebo orné půdy a je k dispozici v pracovní šířce 6,7 a 8,6m. Aplikátor CMX je robustnější a vyšší než podobný aplikátor CM.

Strip-Till

STRIP-TILL

SAMSON Strip-Till byl vyroben pro přesné umístění ranného hnojení kejdou. Strip-Till je k dispozici ve dvou verzích - 6 a 8 řad.

Chcete zaslat nabídku?