Biomassa_úvod

PRINOTH H600

Se strojem PRINOTH H600 je sklizeň biomasy jednoduší než dříve. Bez ohledu na to, zda je nasazen v lese nebo při rekultivaci ploch při údržbě krajiny. Sklízeč při jednom přejezdu veškerý materiál nadrtí a nafouká buď do vedle jedoucího dopravního prostředku, nebo volně na řádek. Sklízeč biomasy zpracuje vše bez ohledu na materiál a jeho polohu. Dokonalé drcení: Patentované standardní pracovní nástroje PRINOTH lze osadit na libovolné místo rotoru. Karbidové řezné nástroje mohou být osazeny na rotoru v závislosti na použití a na zpracovávaném materiálu. Nová generace HDT nástrojů umožňuje dosáhnout nejlepších možných výsledků.

Biomassa_1
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 H600 je vyvinut pro práci v obtížných podmínkách. Zatímco u konvenční metody zpracování dřevní hmoty musí být použito více pracovních operací a několik různých strojů, pro PRINOTH H600 platí: jeden stroj, jeden řidič, drcení a sběr v jedné pracovní operaci. Značně se tak snižují požadavky na počet pracovníků, čas a náklady. Spotřeba energie na tunu biomasy je výrazně menší. Jelikož je biomasa sklízena nad úrovní terénu, struktura půdy zůstává beze změny. Sklízeč biomasy H600 je robustní, odolný a jeho použití znamená jednoduchou a rychlou sklizeň. Stroj lze agregovat se všemi běžně používaným nosiči nářadí a traktory o výkonu 240k až 400 k. Horizontální rotor je schopen zpracovat ležící nebo stojící biomasu o průměru do 25 cm. V závislosti na požadavcích může být drtící rotor vybaven různými speciálními pracovními nástroji AHWI. Sklízeč H600 je vyroben v souladu s přísnými německými kvalitativními standardy. Prodejní a servisní síť je k dispozici po celém světě.

Technické parametry
Typ:

H600

Výkonnost:Tvrdé dřevo: do 25 cm
Měkké dřevo: do 25 cm
Průchodnost: do cca 20 - 30 prm/h
Průměr rotoru:0,95 m
Počet nožů:56 ks volitelné typy
Výhoz materiálu:Ventilátor
Potřebný výkon:Vývodový hřídel od cca 185 kW (250 PS) do max.300 kW (550 PS)
Hmotnost / základní provedení s hydraulickou rukoucca 5340 kg
Rozměry:Pracovní šířka 2,3 m
Funkce ovládání:Automatické podávání kontrolováno v závislosti na rychlosti válce.
CAN-bas monitorování všech funkcí stroje.
Grafický terminál s menu navigace pro ovládání hydrauliky
automatická kontrola přetížení

PRINOTH BMH480

Samohybný harvestor na biomasu BMH480 byl vyvinut pro sklizeň biomasy z vertikálních nebo horizontálních porostů. H600 namontovaná hlava je vybavena dvěma vodorovnými a dvěma svislými podávacími válečky, umístěnými na každé straně, a je ovládána pomocí nosné jednotky poháněné 469 HP. Integrovaný sběrný koš s vysokým náklonem BMH 480 má kapacitu 25 m³ a poskytuje dostatečný prostor pro sklizenou biomasu. Tento systém zjednodušuje procesní řetězec a není třeba používat současně žádné přepravní vozidlo. Zařízení BMH 480 shromažďuje materiál a přivádí jej do sběrných prostorů, jako jsou kontejnery, které lze v případě potřeby přepravovat. Naše osvědčená a vyzkoušená konstrukce kabiny poskytuje řidiči maximální pracovní pohodlí.

BMH_480_3
BMH_480
BMH_480_2
Technické parametry
Typ:

BMH480

MotorVolvo TAD1353VE (469HP)
Max. Rychlost5 km/h
RozměryDélka 9,2 m
Šířka 2,95 m
Výška 4,5 m
Celková hmotnost28200 kg
SběračH600
Průměr rotoru0,6 m
Pracovní záběr2,3 m
Tlak na půdu555 g/cm²
Svahová průchodnost30°

Chcete zaslat nabídku?