PfanzeltVyvážečky_úvod

Vyvážecí přívěsy Pfanzelt jsou rozděleny do tří modelových řad, v závislosti na tom, který typ traktoru se používá, co se má naložit a za jakých podmínek jsou používány.

S-line

PfanzeltVyvážečky_Sline1

Vyvážecí přívěsy řady Pfanzelt S-line jsou speciálně navrženy pro soukromé majitele lesů a poloprofesionální dodavatele. Spolehlivost technologie má stejnou prioritu jako u profesionálů. Popis úlohy je však jiný. Vyvážecí přívěsy řady S-line jsou odděleny svými kompaktními rozměry, které v kombinaci s menším traktorem umožňují vysokou manévrovatelnost, ale zároveň poskytují dostatek prostoru pro nabídku velkokapacitního přívěsu. Důležitým aspektem při nákupu spedičního přívěsu je v současnosti bezpečnostní vybavení.

PfanzeltVyvážečky_Sline2
Agriexpo

PRO-line

PfanzeltVyvážečky_Pro1

Požadavky na moderní vyvážecí přívěsy se velmi liší v závislosti na příslušné oblasti použití. Pfanzelt nabízí nejrozsáhlejší nabídku vyvážecích přívěsů na trhu. Díky tomu si uživatelé mohou nakonfigurovat svůj přívěs Pfanzelt PRO přesně podle svých individuálních potřeb.

PfanzeltVyvážečky_Pro2
PfanzeltVyvážečky_Pro3

LOG-line

PfanzeltVyvážečky_Log3

Vyvážecí přívěsy logLINE nabízejí výkonné profesionální stroje pro lesnické firmy a přepravce. Tyto tři modely nabízejí nekompromisní výkon a optimální nákladovou efektivitu jak ve stojatém dříví, tak i na spedičních trasách. Vyvážecí přívěsy jsou vybaveny těžkým jeřábem třídy 6 nebo 7 mt, což je optimalizuje pro použití u výkonných traktorů.

PfanzeltVyvážečky_Log2
PfanzeltVyvážečky_Log1

Chcete zaslat nabídku?