d23c98ca99e81558ae0899887ef0e58a-030aa5ca5c9786e9b1d1b0868767265f-8b00b

Muthing mulčovače představují německé inženýrství v té nejlepší kvalitě. Konstrukce a funkčnost systému Muthing zajišťují maximální výkony za minimální náklady. Pokud kvalita a spolehlivost jsou to, co potřebujete pro své podnikání, už dále nehledejte.

Müthing_cut2
Müthing_cut3
1. Vysoce kvalitní zušlechtěné výkyvné klapky

Vysoce kvalitní zušlechtěné výkyvné klapky z pružinové oceli jsou zárukou bezpečnosti pro vás, vašich spolupracovníků a váš traktor. Spolehlivě zachytí cizí předměty a redukují poškození.

2. TÜV zkouška ochrany

TÜV zkouška ochrany proti odletujícím kamenům je pro vás zárukou, že jsme udělali vše pro zajištění vaší bezpečnosti a bezpečnosti osob v pracovním prostředí mulčovače. Díky tomu se bezpečnostní vzdálenosti snižují na 2 metry vedle stroje a 8 metrů před nebo za strojem.

3. Jemnozrnná ocel

Jemnozrnná ocel je materiál, ze kterého jsou vyrobeny mulčovače Müthing. Výjimečné vlastnosti z hlediska opotřebení a vysoká pevnost při zachování nízké hmotnosti. Nižší zatížení traktoru a půdy.

4. Žraločí ploutev

Žraločí ploutev se stará o rovnoměrné zkrácení všech částí. Dlouhý materiál se vede v proudu spolu s rozdrceným materiálem kolem rotoru přímo na protiostří, kde dochází k jeho zkracování. Výsledkem je homogenní mulčování materiálu.

5. Mechanický boční posun

Mechanický boční posun umožňuje přizpůsobení mulčovače ve stopě traktoru nebo jeho vysunutí mimo stopu traktoru. Nastavení konstantní polohy se provádí manuálně bez jakýchkoli požadavků na traktor.

6. Hydraulický boční posun

Hydraulický boční posun * nabízí možnost plynulé práce v okolí sloupků nebo stromů mimo stopy traktoru. Kolem krajnic u silnice nebo struh zůstává traktor na sjízdném podkladu, přičemž mulčovač může pracovat vedle něj.
(* výbava na přání)

7. Volnoběh

Volnoběh v převodovce / v hydraulickém motoru chrání rotor před prudkým zabrzděním a traktor před příliš vysokým točivým momentem při odpojení kardanového hřídele. Znemožňuje nesprávnou obsluhu náhonu.

8. Přední / zadní závěs

Přední / zadní závěs * nabízí zavěšení mulčovače na přední nebo zadní stranu traktoru, bez jakékoliv komplikované montáže. Rozhodněte si sami podle traktoru nebo požadovaného úkolu, zda mulčovač chcete zavěsit vpředu nebo vzadu.
(* výbava na přání)

9. Syntetické oleje

Syntetické oleje zajišťují vysoké standardy jako lubrikační a teplotní odolnost.

MU-Vario® systém vám umožňuje přizpůsobit mulčovač podle podmínek a to díky nastavitelné Vario liště. Díky ní umíte upravit sílu sání a rovněž intenzitu rozdrcení materiálu.

Müthing_MU-Vario-System
"M" KLADIVA
Müthing_M-Noze
Müthing_Y-Noze
"MU FARMER" KLADIVA
Müthing_MU-Farmer-Noze
ZEMĚDĚLSTVÍ
SADAŘSTVÍ
LETIŠTĚ
PARKY

Chcete zaslat nabídku?