Náročné podmínky vyžadují dokonalý stroj, který zvládne veškeré terénní podmínky levou zadní. McCONNEL samochodný mulčovač na dálkové ovládání ROBOCUT je přesně ten stroj, který splňuje náročné podmínky. Zcela nová řada ROBOCUT navržená od základů, která splňuje náročné požadavky na nejnáročnější pracovní prostředí. Nová řada McConnel ROBOCUT má osvědčený koncept a staví na něm s vizí, inovací a nejmodernější technologií, která uvádí na trh.

RC28

ROBOCUT RC28

28hp Hybridní motor
55° Svahová dostupnost
150m Dosah ovládání
Možnost GPS navigace

robocut2-rc40

ROBOCUT RC40

40hp Dieselový motor
55° Svahová dostupnost
150m Dosah ovládání
Možnost GPS navigace

RC56

ROBOCUT RC56

RC56

ROBOCUT RC75

75hp Dieselový motor
55° Svahová dostupnost
150m Dosah ovládání
Možnost GPS navigace

Ovládání

Nová jednotka dálkového ovládání je vybavena digitálním displejem s vysokou viditelností, který poskytuje operátorovi cennou zpětnou vazbu, včetně otáček motoru stroje, teploty motoru a síly signálu. Nová dokovací stanice integrovaná do stroje ROBOCUT, ROBO-READY současně ukládá a nabíjí jednu ze dvou baterií pro dálkové ovládání pro rychlou a pohodlnou výměnu v terénu za účelem snížení prostojů a komplikace se zabýváním se úschovy baterie.

RC56_ovládání

Video RC28

Video RC56/75

Výrobní proces

Motory

 Pohonná jednotka Vanguard pro model RC28, YANMAR pro model RC40 a motor HATZ pro RC56 & RC75 dodávají dálkově ovládaným samochodným mulčovačům dostatečné množství síly a výkonu, přesně tolik kolik je v daný okamžik třeba a právě díky těmto agregátům z již tak dokonalých strojů získáte naprosto spolehlivého partnera pro vaše každodenní mulčování v extrémních podmínkách.

RC28_motor
01_4TNV88C_1
RC56_motor

Příslušenství

Díky opravdu velkému množství různých adaptérů se ROBOCUT stává nepřekonatelným pomocníkem za jakékoliv situace. Ať už je to na poli, v parku nebo v lese.

robo-flail
robo-rotary-turf-mower
robo-forest
robo-mulch
robo-stump-grinder
robo-cutterbar-md
robo-brush
robo-rake
robo-chipper
robo-bucket
roboloader-and-bucket
robo-grapple-bucket
robo-snow-blower
robo-blade
robo-fork
robo-trencher
robo-air-sprayer
robo-tree-shaker
robo-rotary-tiller
robo-rotary-harrow

Chcete zaslat nabídku?