Náročné podmínky vyžadují dokonalý stroj, který zvládne veškeré terénní podmínky levou zadní. McCONNEL samochodný mulčovač na dálkové ovládání ROBOCUT je přesně ten stroj, který splňuje náročné podmínky. Zcela nová řada ROBOCUT navržená od základů, která splňuje náročné požadavky na nejnáročnější pracovní prostředí. Nová řada McConnel ROBOCUT má osvědčený koncept a staví na něm s vizí, inovací a nejmodernější technologií, která uvádí na trh.

RC28
RC28_logo

28hp Hybridní motor
55° Svahová dostupnost
150m Dosah ovládání
Možnost GPS navigace

RC56
RC56_logo
RC56
RC75_logo

75hp Dieselový motor
55° Svahová dostupnost
150m Dosah ovládání
Možnost GPS navigace

robocut
robocut-rc56-4

Ovládání

Nová jednotka dálkového ovládání je vybavena digitálním displejem s vysokou viditelností, který poskytuje operátorovi cennou zpětnou vazbu, včetně otáček motoru stroje, teploty motoru a síly signálu. Nová dokovací stanice integrovaná do stroje ROBOCUT, ROBO-READY současně ukládá a nabíjí jednu ze dvou baterií pro dálkové ovládání pro rychlou a pohodlnou výměnu v terénu za účelem snížení prostojů a komplikace se zabýváním se úschovy baterie.

RC56_ovládání

Video RC28

Video RC56/75

Výrobní proces

Motory

Motor HATZ pro RC56 & RC75 a motor Vanguard pro model RC28 dodávají dálkově ovládaným samochodným mulčovačům dostatečné množství síly a výkonu, přesně tolik kolik je v daný okamžik třeba a právě díky těmto agregátům z již tak dokonalých strojů získáte naprosto spolehlivého partnera pro vaše každodenní mulčování v extrémních podmínkách.

RC56_motor
RC28_motor

Potřebujete pomoc s výběrem?

Kontaktujte produktového manažera.

Manažer: Ing. et Ing. Jakub Špicar
Telefon: +420721562232
Email úspěšně odeslán. Email se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu.