mcconnel1

S hrdým dědictvím a osmi desetiletími odborných zkušeností, se nemůže žádná jiná společnost vyrovnat společnosti McCONNEL, a to v designu příkopových ramen, komplexnímu sortimentu výrobků nebo tisíci možnostech přizpůsobení nabízejí těm, kteří chtějí vytvářet stroje na přesné osobní specifikace. Proto zůstává nejdůvěryhodnější značkou příkopových ramen v ČR a ve světě s bezkonkurenční sítí obchodníků ve více než 40 různých zemí od Norska až po Nový Zéland, Kanadu a Čínu.

PA6070large1

McCONNEL nabízí nejvyspělejší a nejkomplexnější výběr ramen na trhu, ramena nové generace o dosahu od 3,2 m do 9,0 m. Přesné konstrukce ramen vyrobených ve Velké Británii za použití vysoce odolné oceli Domex, jsou navržené tak, aby nabízely nejlepší kombinaci síly a dosahu a byly vytvořeny tak, aby odolávaly maximálnímu pracovnímu zatížení profesionálních uživatelů. Technologie vývoje společnosti McCONNEL je uznávána na celém světě jako nejinovativnější a nejvyspělejší v průmyslu. K dispozici je pět odlišných konfigurací ramene, které nabízejí uživatelům nejlepší komfort a spolehlivost, přesnost a produktivitu.

Provedení

Standartní PA

STANDARTNÍ

Osvědčené rovné provedení s dlouhou a úspěšnou zkušeností s trvanlivostí a výkonem, standardní ramena McCONNEL jsou robustní a spolehlivá.

Midcut PA

MID-CUT

Pevné předsazení, které posouvá mulčovací adaptér před osu upevnění na stranu vedle kabiny, pro lepší kontrolu nad adaptérem.

Teleskop PA

TELESKOPICKÉ

Prodlužuje dosah ramene o výsuvný teleskop, ideální do náročnějších terénů a proměnlivých podmínek.

Variabilní PA

VARIABILNÍ

Variabilní pozice mulčovacího adaptéru dovoluje sekat jak na úrovni řidiče traktoru, tak i vzadu za kabinou, což řidič určitě ocení například při prořezávání větví, které pak následně nepadají na kabinu traktoru.

Tele_VFR PA

TELE-VARI

McCONNEL vlajkový model pro profesionální uživatele nabízí kombinované výhody prodloužení teleskopického ramena s flexibilitou a přesností variabilního předsazení.

Ovládání

Volba pěti různých ovládání od osvědčených a důvěryhodných tradičních lankových (bovdenových) ovladačů, které nabízejí jednoduchost až po nejmodernější systém REVOLUTION, který je dodáván s dotykovým terminálem a ergonomickým proporcionálním joystickem, na kterém je možné ovládat až 8 funkcí.

Bovden

LANKOVÉ

motion-mini

MOTION MINI

motion-1

MOTION

evolution-1

EVOLUTION

revolution

REVOLUTION

Kopírování terénu

Ramena McCONNEL vám umožní pracovat rychleji díky automatickým plovoucím polohám ramene i mulčovacího adaptéru, které tak zvyšují rychlost práce a snižují nutnost korekce polohy obsluhou ramene a zajistí rychlé a efektivní mulčování pokaždé vždy s dokonalým výsledkem. Opravdovým mistrem pro ulehčení práce je funkce EDS, která elektronicky sleduje 30 krát za vteřinu polohu ramene a její zatížení a ve stejném intervalu upravuje přítlak kopírovacího válce na půdu. Díky tomuto systému můžete jet až 4x rychleji než s obyčejným ramenem.

eds

Příslušenství

McCONNEL nabízí pět různých typů mulčovacích adaptérů o pracovním záběru od 1.0 m, které je ideální do náročnějších podmínek pro manipulaci, až po pracovní záběr o 2.0 m, kdy je v poptávce maximální produktivita. K dispozici je sedm různých typů kladiv, včetně patentovaných modelů F14 a F16, které jsou pro McCONNEL jedinečné. Každé těleso je tvrdé a odolné a je navrženo tak, aby poskytovalo opravdu výjimečný řezný výkon. Dále je možné rameno osadit například adaptérem na střih živých plotů, prořezávání větví, příkopovou frézu na obnovu, nebo čištění škarpy u silnice, a další ...

kladiva

Příkopová fréza

Kotoučové pily

Ořezové nůžky

Potřebujete pomoc s výběrem?

Kontaktujte produktového manažera.

Manažer: Ing. et Ing. Jakub Špicar
Telefon: +420721562232
Email úspěšně odeslán. Email se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu.