Junkkari_úvod

Junkkari je finský výrobce zemědělských a lesnických strojů, který vyvíjí, vyrábí a prodává stroje pro setí, dopravu a lesnictví. Junkkari se nachází ve finské jižní Ostrobothnii, v oblasti Ylihärmä, nedaleko Kauhavy a je součástí skupiny MSK. Sesterskými společnostmi Junkkari jsou MSK Cabins, MSK Plast a Juncar. Kořeny společnosti sahají hluboko do rozvoje finského zemědělství. Spolupráce obchodování se zemědělskými stroji a zemědělci trvá více než tři generace. Naslouchání zkušenostem zákazníka - farmáře - je stále základním principem naší společnosti.

Junkkari_fabrika

To potvrzuje pověst kvalitního a odpovědného výrobce strojů již od 50. let minulého století. Neustálý růst podílu na trhu ve všech oblastech ukazuje, že zákaznicky orientovaný přístup Junkkari přináší výsledky po celá desetiletí. Design a řízení výroby Junkkari představují nejnovější trendy v oboru. Junkkari je prvním finským konstruktérem a výrobcem zemědělských strojů, který získal certifikát ISO 9001. Společnost má také environmentální certifikát ISO 14001. Pokročilá automatizace využívající svařovací roboty a laserové řezání, mimo jiné, zvyšuje flexibilitu a rychlost výroby. V centru této moderní techniky je však muž s know-how.

Funkce produktů Junkkari byly vyvinuty s ohledem na potřeby uživatelů. Základní verze naší produktové řady naplňují potřeby menších farem; vysoce automatizované modely odpovídají požadavkům velkých farem. Mechanické funkce srozumitelně vybavených verzí jsou ovládány z kabiny pomocí elektronických nebo hydraulických ovládacích prvků. Mnoho inovativních řešení společnosti Junkkari vylepšuje pohodlí používání jedinečným způsobem.