Sampo Manninen

SNĚŽNÝ PLUH AREAL

Sněžné pluhy Areal byly zkonstruovány podle výsledků dlouholetých testů a potřeb zákazníků. Pluhy Areal a Zoom jsou vhodné pro odklízení sněhu z silnic, ulic, dvorů a velkých areálů. Nová konstrukce zaručuje prvotřídní odhoz sněhu i při rychlosti 15 – 20 km/h. Záběr stroje je 175 – 420 cm. Pluhy Areal a Zoom mohou být doplněny o pomocná kola, která zajistí přesnou regulovatelnost výšky radlice nad vozovkou a napomáhají k menšímu opotřebení břitu radlice. Tato vlastnost je velmi užitečná při plužení na začátku zimy nebo na asfaltových cestách. FMG pro své pluhy nabízí několik variant břitů radlic.

SONY DSC
Pluh_areal2
Pluh_areal3

SNĚŽNÝ PLUH BUTTERFLY

FMG představila v roce 2014 novou sérii sněžných pluhů Butterfly. Tyto nové pluhy se sestávají ze dvou křídel, která odhazují sníh na obě strany. Křídlo pluhu se otáčí na obě strany a sníh může být odhazován na vysoké břehy i při rychlostech 15 – 20 km/h. Záběr stroje je 220 – 396 cm. Pluhy Butterfly mohou být doplněny o pomocná kola, která zajistí přesnou regulovatelnost výšky radlice nad vozovkou a napomáhají k menšímu opotřebení břitů u radlice. Tato vlastnost je velmi užitečná při plužení na začátku zimy nebo na asfaltových cestách. FMG pro své pluhy nabízí několik variant břitů radlic.

Pluh_butterfly1
SONY DSC
Pluh_butterfly3

BULDOZÉROVÁ RADLICE

Buldozerové radlice FMG se používají hlavně pro čištění dvorů, Nízké křídlo nabízí vynikající výhled z místa řidiče. Rám břitu je krátký, takže těžiště zůstává v blízkosti stroje. To umožňuje dobré pracovní podmínky a malý poloměr otáčení. Břity radlice jsou vybaveny uvolňovacím mechanismem zvyšujícím bezpečnost. Břity buldozerových radlic FMG mají podobné vyměnitelné adaptéry, jaké jsou na našich pluzích Areal a Butterfly, což umožňuje rychlou výměnu adaptéru v případě potřeby. Záběr stroje činí 173 – 335 cm.

Pluh_buldozer1
SONY DSC
Pluh_buldozer3

KLOUBOVÉ PLUHY

Kloubové sněhové pluhy FMG jsou speciálně určeny pro plochy a silnice s různou šířkou. Kloubové pluhy jsou ideální pro sběr a plužení sněhu, stejně jako pro odsun sněhu na hrany dvora. Záběr kloubových pluhů se pohybuje od 173 do 400 cm. Kloubové sněhové pluhy FMG jsou vybaveny tuhými pružinami, které umožňují jejich použití při odstraňování rozbředlého sněhu a ledu. Tyto pluhy jsou vybaveny uvolňovacím mechanismem, zlepšuje bezpečnost jejich použití.

Pluh_kloubovy1
Pluh_kloubovy2
Pluh_kloubovy3

U - PLUH

U-pluhy FMG jsou univerzální traktorové nářadí, které kombinuje buldozer, kloubový sněhový pluh a sběrný pluh. U-pluhy se skládají z hlavního (centrálního) tělesa a dvou křídel. Úhel natočení bočních křídel je až 175 stupňů. Pracovní záběr stroje je 187 až 504 cm. U-pluhy mají tuhé pružiny, které je činí vhodnými pro odstraňování rozbředlého sněhu a ledu. Dále jsou vybaveny uvolňovacím mechanismem, který zlepšuje bezpečnost jejich použití.

dav
Pluh_U2
Pluh_U3

SBĚRNÝ SNĚŽNÝ PLUH

Sběrné sněhové pluhy FMG jsou ideální pro odstraňování sněhu a ledu. Jsou určeny k čištění velkých ploch od sněhu, zejména pokud je třeba jej rychle odstranit. Jsou ideálním zařízením pro čištění parkovacích ploch u velkých nákupních center nebo odstavných ploch u logistických areálů. Pracovní záběr lze nastavit hydraulicky. Sběrný sněhový pluh je spojen s čelním nakladačem, což umožňuje vrstvení sněhu do vysokých hranic. Záběr pluhu od 220 po 400 cm.

Pluh_sber1
Pluh_sber2
Pluh_sber3

ZADNÍ SBĚRNÝ SNĚŽNÝ PLUH

Zadní sběrné pluhy FMG jsou ideální pro čištění míst, kde je třeba rychle a přesně odstranit sníh. Příkladem mohou být parkovací plochy a velké areály. Zadní sběrné pluhy umožňují sběr sněhu přesně u stěn a dveří, kde nelze využít jiné pluhy. Stroj má variabilní záběr od 250 do 400 cm. Zadní sběrné sněhové pluhy jsou k dispozici s hydraulickou regulací tlaku, jako scrapery FMG. To umožňuje břitu přesné sledování zakřivení povrchu, čímž se zvýší efektivita odstraňování rozbředlého sněhu a ledu. Záběr pluhu je možné nastavit pomocí hydrauliky.

Pluh_zadni1
Pluh_zadni2
Pluh_zadni3

Chcete zaslat nabídku?