LOPATA ALL-ROUND

All-round lopata od firmy FMG je určena pro manipulaci sněhu, štěrku a dalších typů materiálů. Všechny lopaty FMG jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což je činní ideálními pro každodenní využívání. Lopaty jsou kompatibilní se všemi běžnými adaptéry. Lopaty All-round jsou dostupné ve třech provedeních s šířkou 165, 185 a 215 cm. Objem lopaty se pohybuje od 705 do 1160 l.

lopata_allround

LOPATA GRAVEL

lopata_gravel

Lopata Gravel od firmy FMG je vyrobena z velmi kvalitní oceli umožňující dlouhodobou náročnou práci. Jsou kompatibilní se všemi běžnými adaptéry. Lopaty Gravel jsou dostupné ve třech provedeních o šířce 125, 155 a 215 cm. Objem lopaty od 540 do 1110 l.


LOPATA NA SNÍH

lopata_sníh

Lopaty na sníh od firmy FMG je vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což je činní ideálními pro každodenní využívání. Lopaty jsou kompatibilní se všemi běžnými adaptéry. Lopaty na sníh jsou dostupné ve třech provedeních s šířkou 225 – 246 cm a objemem 975 – 1720 l.


LOPATA FLIPPER

lopata_flipper

Lopata Flipper kombinuje přednosti klasické lopaty a sněhového pluhu. Křídla lopaty jsou opatřena pružinou tak, aby přesně kopírovala povrch. Čepel radlice je vyměnitelná. Čepel křídel může mít buď standardní hladké provedení nebo zoubkovaný tvar.


LOPATA GRITTING

Lopata určená pro posyp dvorů a ulic s využitím traktoru. Tyto lopaty jsou také k dispozici s drtičem. Vrstvu posypového materiálu lze snadno hydraulicky nastavit. Nakládání lopaty je rychlé a podobné lopatě All-round. Lopaty Gritting je možné připojit k tříbodovému závěsu nebo čelnímu nakladači. Lopaty jsou kompatibilní se všemi běžnými adaptéry.

lopata_gritting1
lopata_gritting3

Chcete zaslat nabídku?