Grejdr_úvod

TAŽENÝ GREJDR

Grejdry FMG jsou vynikajícím a ekonomickým řešením pro údržbu štěrkových silnic. Silniční grejdry mohou být taženy středními nebo velkými zemědělskými traktory a řízeny joystickem pomocí hydrauliky traktoru.

Ovládání pomocí joysticku umožňuje provádět všechny pracovní činnosti.Vyrovnávací tyč napomáhá udržovat optimální nastavení. Všechny traktorem tažené grejdry FMG mají válec "packer" který utužuje srovnávaný povrch okamžitě po zpracování Traktorem tažené grejdry jsou dostupné ve čtyřech variantách podle velikosti silnice a traktoru. Nejmenší model je vhodný pro silnice šířky 3 – 4,5 m. Největší model je vhodný pro silnice o šířce až 7 metrů. Výkon traktoru pro nejmenší grejdr by měl být alespoň 130 hp a hmotnost 5000 kg v závislosti na požadované hloubce zpracování

Grejdr_tazeny1
Grejdr_tazeny2
Grejdr_tazeny3

NESENÝ GREJDR

Grejdrové pluhy FMG jsou určeny k odstraňování sněhu, rozbředlého sněhu a ledu v zimním období a vyrovnávání štěrkových cest během léta.

Pro dosažení dobré přilnavosti k povrchu jsou čepele FMG opatřeny patentovanou regulací hydraulického tlaku, která umožňuje optimálně přenášet hmotnost traktoru na čepel. Grejdrové pluhy jsou připevněny k tříbodovému závěsu traktoru, takže je snadné je začít používat. Nastavitelná vyvažovací kola udržují rovnoměrnou pracovní hloubku, zatímco hydraulické řízení tlaku snižuje vibrace. Čepel grejdru FMG může mít rovnoměrné ostří (standard) nebo perforované ostří*. Mezi doplňkovou volitelnou výbavu patří též rozšiřující křídla. Pracovní záběr stroje od 215 cm do 360 cm.

Grejdr_neseny1
Grejdr_neseny2
Grejdr_neseny3

Chcete zaslat nabídku?