Vítěz soutěže Traktor roku 2021

Valtra G Série je vítězem soutěže Traktor roku 2021 v kategorii Nejlepší účelový stroj

Nový traktor Valtra G135 Versu byl oceněn titulem Traktor roku 2021 jako nejlepší stroj při slavnostním předávání cen TOTY 18. prosince 2020. Porota vybírala víceúčelový a užitkový traktor s výkonem větším než 70 koní, který nabízí nejlepší řešení dostupná na trhu.

Série G je první v 5. generaci traktorů Valtra a zároveň nová modelová řada, která se svými 105-135 hp zapadá mezi populární série A a N. Jedná se o kompaktní, ale výkonný víceúčelový traktor pro potřeby každodenního zemědělství. Série G se může pohybovat a manévrovat ve stísněných prostorech, jako jsou stodoly nebo farmy, díky krátkému rozvoru kol a konstrukci přední části optimalizované pro maximalizaci poloměru otáčení. Má pokročilý a efektivní hydraulický systém. Integrovaný rám předního nakladače, elektronické ovládání, kapota s výborným výhledem a díky celkové ploše 5,7m2 prosklené plochy v kabině nabízí skvělý výhled pro práci s čelním nakladačem. Vítězný model G135 Versu je vybaven již mnohokrát oceněným ovládáním traktoru SmartTouch, které je jako první u traktorů v rozsahu 100–145 hp. To vše přináší špičkovou „snadno použitelnou“ technologii a znamená celou řadu funkcí přesného zemědělství.

„Představili jsme novou G sérii teprve letos na podzim a už nyní vidíme, že lidé čekali na tento druh traktoru s nízkým výkonem a excelentními vlastnostmi traktoru. Obdrželi jsme velké množství pozitivních reakcí z celé Evropy“
říká Mikko Lehikoinen, Valtra viceprezident pro prodej a marketing.

“Traktor roku“ je mezinárodní ocenění, které skupina nezávislých novinářů – specializovaných na zemědělskou mechanizaci – každoročně přiřadí nejlepšímu traktoru na evropském trhu. Cena “Traktor roku“ se zrodila v roce 1998 z nápadu italského časopisu Trattori.

Více informací o sérii G najdete na oficiálním webu výrobce, nebo u nás na odkazu ZDE.Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a my se Vám ozveme.