Valtra Unlimited LED osvětlení

VALTRA UNLIMITED odhalila nový systém pracovních LED světel

Valtra Unlimited odhalila nový systém pracovních LED světel, který umožňuje obsluze traktorů vlastní nastavení dle svých potřeb.

Se systémem pracovních světel Valtra Unlimited mohou dosáhnout optimálního nastavení úrovně světel, kterou potřebují, a přitom se vyhnout zátěži pro oči nebo oslňování ostatních řidičů vozidel. Nyní mohou operátoři snadno a chytře upravit svou konfiguraci světel pomocí svého chytrého telefonu.

Lepší viditelnost při práci a snížení oslňování pro obsluhu traktorů

Valtra Unlimited odhalila nový systém pracovních LED světel, který umožňuje operátorům traktorů vlastní nastavení dle svých potřeb. Uživatelé si mohou vybrat svou vlastní preferovanou teplotu barvy od teplé žluté 2 700 K po studenou modrou 6 500 K a intenzitu světla od 1 až do 2 900 lumenů. Systém také umožňuje uživatelům seskupovat sady světel a ovládat je buď z dálkového ovladače nbo pomocí speciální mobilní aplikace.

Všestrannost systému znamená, že uživatelé mohou najít svou vlastní preferovanou úroveň světla a barvy pro práci v různých podmínkách. Například při práci v zasněžených nebo prašných podmínkách nebo mlze, nižší teplota barev produkuje méně odlesků. Petri Loukiala, vrchní manažer, Brand Management, Unlimited Operations ve společnosti Valtra, zdůrazňuje bezpečnostní výhody používání systému: „Víme, že obsluha traktorů často pracuje v náročných podmínkách a stále potřebuje bezpečné osvětlení pro své pracovní prostředí. Se systémem pracovních světel Valtra Unlimited může dosáhnout přesně té správné úrovně světla, kterou potřebuje, a přitom se vyhnout zátěži pro oči nebo oslňování ostatních. Nyní může obsluha snadno a chytře upravit svou konfiguraci světel i mimo traktor pomocí vlastního chytrého telefonu.“

Systém pracovních světel Valtra Unlimited byl poprvé představen pro novou šestou generaci série S společnosti Valtra na veletrhu Agritechnica v září 2023. Systém je nyní k dispozici pro všechny nové objednávky sérií N, T a Q.

 

(zdroj Valtra web)Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a my se Vám ozveme.