TravníBrány_úvod

Sortiment na údržbu travních porostů od společnosti Hatzenbichler se sestává ze stává z travních prutových bran, vertikutátoru "Alpin", robustního vertikutátoru a bran pro speciální účely, jakou jsou golfová hřiště a kolbiště pro parkurové závody

TRAVNÍ PRUTOVÉ BRÁNY

Toto nářadí je vhodné pro obnovu travních porostů bez orby, zejména pokud se obnova trávníku, včetně výsevu, provádí jedním průjezdem kombinace. Trávníkové brány ve spojení s vyrovnávacími tyčemi jsou perfektní kombinací pro rozrušení krtinců, rozpadu hnoje a provětrání trávníku. Flexibilita sekcí bran, která je vybavena pružinovými hroty, umožňuje nejlepší přizpůsobení terénu na zemi, a díky tomu se pruty dotýkají vždy všech částí trávníku.

TravníPrutovéBrány_1
TravníPrutovéBrány_2

BRÁNY"ALPIN"

Základ pro úspěšnou produkci mléka, nejlepší možný příjem základního krmiva intenzivní údržbu travních porostů při současném setí. Výhody bran "Alpin" spočívají v jejich malé kompaktní velikosti, nižší hmotnosti a tím i nižším požadavkům na výkon. Díky krátkému designu je zároveň výborná ovladatelnost při práci, jak v rovinatém terénu, tak i na strmých svazích.

Alpin_1
Alpin_2

ROBUSTNÍ BRÁNY

Hlavním cílem je dosažení vyšší a delší výdělečné kapacity stávajících travních porostů bez nutnosti obnovy pastvin . To znamená zvýšit požadovaný druh rostlin a potlačit nežádoucí plevele. Robustní brány májí pracovní šířku 6m. Vyrovnávací desky jsou vzájemně propojeny a jednotlivě namontovány na vodicí kolejnici. Nastavení hloubky probíhá pomocí kopírovacího vřetena.

Robustní_1-300x200
Robustní_2
Robustní_3

BRÁNY NA SPECIÁLNÍ POTŘEBY

Brány Hatzenbichler pro jezdecké kolbiště jsou dokonalým strojem pro vyrovnávání písku nebo tkaniny a povrchů s mulčovací kůrou, stejně tak jako pastviny a výběhy. Stroj je vybaven s hydraulickým čističem pásů s rozpěrným válečkem pro vnější a vnitřní použití.

Kolbiště

Sportovní brány pro golfová hřiště slouží k urovnávání písku a likvidaci červů zalezlých do půdy. Vyčesává plsti, mech a řezané zbytky materiálu, působí proti plevelům, provzdušňuje travní povrch a to na celém golfovém hřišti. Pracovní šířka začíná od 1,50 m do 6 metrů.

golfiště

Chcete zaslat nabídku?